140. výročí trati Plzeň - Cheb

25.09.2012 14:05

Dne 28. 9. 2012 se v rámci Dne železnice uskuteční oslava 140. výročí trati Plzeň - Cheb. U příležitosti této oslavy bude vypraven speciální vlak, který bude projíždět trasou Plzeň - Cheb a zastaví ve stanicích Lipová u Chebu, Dolní Žandov, Lázně Kynžvart a ve Valech u Mariánských Lázní. Vyjmenované obce jsou členem Mariánskolázeňska, které se ve spolupráci s MAS 21, o. p. s. na této akci podílí vytvořením omalovánek a trasy vlaku po členských obcích, včetně označení jednotlivých zastávek razítkem vagonu s barevným rozlišením. V každé ze zmíněných zastávek bude připraven kulturní program. V rámci programu budou zástupci Mariánskolázeňska na každé zastávce rozdávat omalovánky s razítky.

 

Plakát oslavy

Omalovánky mašinka

Trasa vlaku

Razítko