Cyklovýlet Vysoká - Palič

01.09.2014 09:23

Vážení přátelé cykloturistiky,

srdečně Vás zveme na podzimní cyklovýlet kolem Dyleně, který pořádáme ve spolupráci se spolkem Život na Dyleň. Přijeďte v sobotu 13. září 2014 na Vysokou, start výletu je v 10:00 hodin. Trasy jsme připravili dvě - delší a kratší, vyberte si podle svých sil, zkušeností a nálady. Delší trasa vede přes Oldřichov do Neualbenreuthu a měří ca. 28 km, kratší trasa vede podél hranice na Kyselecký hamr a Mýtinu. Obě trasy se setkávají na Doubravě, kde je možnost dát si oběd a společně budete pokračovat zpět na Vysokou přes Palič, Salajnu a Dolní Žandov. 

Na závěr cyklovýlet bude připravený oheň, špekáčky a nápoje u rybníčku na Vysoké.

 

Ke stažení:

Plakát

Delší trasa

Kratší trasa

 

 

 

Delší trasa - 28 km -  13. 9. 2014:

 

 

Kratší trasa - 25 km -  13. 9. 2014: