Cyklovýlet v rámci projektu "Společné cyklotrasy - partnerství v českém a německém pohraničí"

19.06.2013 09:34

V sobotu 15. 6. 2013 se konal v rámci projektu podpořeného Dispozičním fondem přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika - Bavorsko společný cyklovýlet, kterého se zúčastnili příznivci tohoto krásného sportu z obou stran hranice. Vyjeli z obcí Tři Sekery a Mähring se sešli se na bývalé rotě Slatina. Společně si prohlédli malé muzeum železné opony a po malém občerstvení jeli do obce Mähring, kde si prohlédli soukromou výstavu minerálií. V klubovně na hřišti připravila obec Mähring malé pohoštění a po příjemně strávených chvílích s partnery se cyklisté vydali zpět přes hranice, oklikou do obce Tři Sekery.

Více informací se dozvíte v tiskové zprávě

 

 

 

     

          

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti