Olympiáda mikroregionu Mariánskolázeňska 2012

18.05.2012 17:00
  • Dne 18. 5. 2012 se uskutečnil 6. ročník Olympiády mikroregionu Mariánskolázeňska, který pořádala ZŠ a MŠ Lázně Kynžvart. Dalšími zúčastněnými školami byla ZŠ a MŠ Dolní Žandov a ZŠ Velká Hleďsebe.
  • Soutěžilo se v 5 kategoriích a v několika atletických disciplínách. Již po čtvrté obhájila své prvenství ZŠ Lázně Kynžvart, na druhém místě se umístila ZŠ Dolní Žandov a na třetím místě skončila ZŠ Velká Hleďsebe. Byli také vyhlášeni nejlepší sportovci a sportovkyně. Každá škola obdržela nádherný pohár a diplom. Ostatní žáci, kteří se umístili na 1. - 3. místě si odnesli medaile, diplomy, sladkosti a drobné dárky.
  • Mariánskolázeňsko, dobrovolný svazek obcí se na této olympiádě podílel formou poskytnutí drobných odměn. Další ceny do soutěže věnoval Městský úřad v Lázních Kynžvart, Mikroregion Mariánskolázeňsko a pan R. Kostolány. Občerstvení pro žáky a učitele zajistila paní Miroslava Utikalová - Restaurace & Pizzerie Kuželna, Hazlov. Další již 7. ročník této olympiády se bude konat ve Velké Hleďsebi.