Partnerství pro Stezku železné opony - úvodní jednání

14.11.2011 10:15

Dne 26. října 2011 od 13:00 hodin se uskutečnil první kulatý stůl na téma "Partnerství pro Stezku železné opony na Mariánskolázeňsku". Toto úvodní setkání organizovalo Mariánskolázeňsko, o.p.s., které je nositelem projektu Mariánskolázeňsko – partnerství pro stezku železné opony.  Tento projekt podpořila Nadace Partnerství ve svém programu Greenways, jehož generálním partnerem je Nadace České spořitelny.

Cílem projektu je vytvoření partnerství pro stezku železné opony na Mariánskolázeňsku prostřednictvím řešení prvního společného tématu – soupisu cyklodostupných atraktivit regionu Mariánskolázeňska. Na dalších jednáních bude probrán návrh trasy Stezky železené opony včetně alternativ s přihlédnutím k variantám na území Mariánskolázeňska. Zápis z prvního jednání naleznete zde.

Prezentace z akce ve formátu pdf:

  • Ing. Daniel Mourek, Nadace Partnerství (2,4 MB)
  • Ing. Miroslav Landa, KČT, cykloportál Karlovarského kraje (5,4 MB)
  • Ing. MIlan Zukal, Karlovarský kraj (1,6 MB)
  • Ing. Radka Žáková, tisková mluvčí národního cyklokoordinátora (7,6 MB)

 

 

Projekt "Mariánskolázeňsko - partnerství pro stezku železné opony" podpořila Nadace Partnerství ve svém programu Greenways, jehož generálním partnerem je Nadace České spořitelny.

 

| Nadace Partnerství | | Nadace České spořitelny |