Společné cyklotrasy - partnerství v českém a německém pohraničí - žádost

01.08.2012 09:08

Dne 1. 8. 2012 byla podána žádost na Dispoziční fond - Program přeshraniční spolupráce Cíl 3 ČR - Svobodný stát Bavorsko 2007 - 2013, Regionální sdružení obcí a měst Euregio Egrensis v rámci projektu : Společné cyklotrasy - partnerství v českém a německém pohraničí.

 

Tento projekt navazuje na dosavadní výstupy a dohodnutou spolupráci s německými partnery, která proběhla v rámci předešlých 2 projektů: "Mariánskolázeňsko - partnerství pro stezku železné opony" a "Náš region".

 

Cílem tohoto projektu je posílení vzájemné spolupráce a partnerství při rozvoji cyklotrasy na českém a německém území a to prostřednictvím vytvoření cyklomapy, která bude distribuována na českém i německém území na obecních úřadech, uspořádání kulatých stolů a cyklovýletů.

 

 

 

 

 

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti