Země živitelka - publicita informačních letáků

05.09.2012 13:48

Dne 30. 8. 2012 - 4. 9. 2012 se v Českých Budějovicích uskutečnil veletrh Země živitelka, na kterém Svazek prostřednictvím MAS 21, o. p. s. prezentoval roll - up o projektu Budování kapacity pro místní rozvoj Mariánskolázeňska a informační letáky: Mariánskolázeňsko, o. p. s. - 50 ks, Mariánskolázeňsko - 50 ks, Mariánskolázeňsko - projekt: Budování kapacity pro místní rozvoj Mariánskolázeňska - 50 ks, Obec Tři Sekery - projekt: Rekonstrukce kostela "Čtrnácti svatých pomocníků v nouzi" Tři Sekery a rekonstrukce místní komunikace - 50 ks, Obec Velká Hleďsebe - projekt: Budování kapacity pro místní rozvoj Velké Hleďsebe - 50 ks.

 

Informační letáky:

Leták - Mariánskolázeňsko

Leták - Mariánskolázeňsko, o. p. s.

Leták - Mariánskolázeňsko - projekt: Budování kapacity pro místní rozvoj Mariánskolázeňska

Leták - Obec Tři Sekery - projekt: Rekonstrukce kostela "Čtrnácti svatých pomocníků v nouzi" Tři Sekery a rekonstrukce místní komunikace

Leták - Obec Velká Hleďsebe - projekt: Budování kapacity pro místní rozvoj Velké Hleďsebe

 

Fotodokumentace