Drama s traumatem - zacházení s traumatizovanými dětmi

11.06.2021 10:31

Vážení přátelé,

Centrum speciálněpedagogické a terapeutické podpory a pomoci při ZŠ Čtyřlístek v Mariánských Lázních nás ve spolupráci s EJF-Akademie für Bildung und internationale Zusammenarbeit zve na MŠMT akreditovaný kurz Drama s traumatem – zacházení s traumatizovanými dětmi, který se bude –

v souladu s platnými epidemiologickými opatřeními - konat v prostorách tohoto Centra (budova pošty 1) v pátek 24. září 2021.

 

K jednotlivým tématům budou mimo jiné patřit diagnostické znaky poruch následkem traumatu, základní strategie pedagogiky zaměřené na trauma, následky prožitého traumatu v dětském věku, mechanizmy ochrany a symtomatika následků, práce s vnitřními zdroji, bude představena řada technik a budou nabídnuta praktická cvičení.

Lektorkou bude zkušená a řádně kvalifikovaná terapeutka a pedagožka traumatu.

Budeme se těšit na setkání a spolupráci.

Více naleznete na pozvánce zde.