Dříve vyslovená přání a zástupné rozhodování na konci života

29.03.2021 15:36

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení spoluobčané,

 

dovolte, abychom Vás jménem EJF-Akademie pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci, pracovní skupiny "Eutanazie" Sekce pro etiku v paliativní péči ČSPM pozvali na mezinárodní, tzn. zde česko-německou konferenci s názvem Dříve vyslovená přání a zástupná rozhodování jako užitečné nástroje v péči na konci života, která se - nezabrání-li nám situace způsobená onemocněním Covid-19 (v tom případě bychom stanovili nový termín ještě v tomto roce v rozmezí listopad-prosinec a včas Vás informovali) - bude konat v Silberbachu (u Selbu) ve dnech 10. - 11. června 2021 a na níž budou přednášet hned tři členové naší sekce.

 S poděkováním a pozdravem

 

Radka Bužgová/René Milfait - moderátoři pracovní skupiny "Eutanazie" a Jaromír Matějek - předseda Sekce pro etiku.

 

Pozvánku s přihláškou a programem naleznete zde a zde.