Kostelní noc v Mähringu v pátek 20. června 2014

12.06.2014 09:43
Srdečně Vás zveme na volné pokračování projektu "Kostelní noci na Mariánskolázeňsku", který letos na jaře připravilo Mariánskolázeňsko, o.p.s.
 
V pátek 20. června 2014 pro Vás připravila obec Mähring svoji kostelní noc. Představí Vám kostel sv. Markéty v obci Mähring a poté kostel sv. Anny na vršku Pfaffenbühl, který se nalézá v těsné blízkosti hranic ČR a Německa, necelý kilometr od obce Mähring. Na programu je krátké hudební vystoupení a seznámení s historií kostelů. Na závěr je připraven na vršku Pfaffenbühl tradiční svatojánský oheň.
 
Sraz pro společný odjezd je v 17,15 hodin v Drmoulu u kaple sv. Josefa (pro ty, kdo neznají cestu). Tlumočení zajištěno.
 
Pozvánku ke stažení naleznete zde.
 
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!