Kurz - Sociálně emocionální kompetence dětí

11.10.2018 12:25

Sociálně emocionální kompetence dětí, který povede česká psycholožka (Lektorka: psycholožka v Pedagogicko psychologické poradně v Chebu, zde se věnuje jak diagnostice, tak i terapii rozličných psychických potíží a potřeb dětí školního věku. Ve své soukromé praxi se věnuje psychoterapiím párovým, individuálním ale zejména rodinným terapiím, supervizím a koučinku) a který se bude konat 4. 12. 2018.
Více zatím zde:
www.bbkult.net/kalender/details/15386444087628.html

 

Anotace a cíl kurzu:

Pozornost bude zaměřena na rozdíly v sociálně emocionální kompetenci dětí a dospělých. To umožní a poskytne nahlédnout – s ohledem na těžiště jedinečnosti zkušenosti dětství – do psychiky dítěte a jeho zkušeností. Účastníci se seznámí se zákonitostmi vývoje sociálně emocionální kompetence dětí. Pohled bude zaměřen na možnosti, jak tuto kompetenci u dětí podporovat.