Mariánskolázeňsko hledá nového spolupracovníka

31.01.2013 10:26

Obecně prospěšná společnost Mariánskolázeňsko o.p.s. byla založena Dobrovolným svazkem obcí Mariánskolázeňsko a působí na území vymezeném správními územími obcí Dolní Žandov, Drmoul, Lázně Kynžvart, Stará Voda, Trstěnice, Tři Sekery, Valy, Velká Hleďsebe a Vlkovice. V současné době hledáme pro posílení svého týmu administrativního a organizačního pracovníka/-ci. UPDATE 15. 2. 2013: Výběrové řízení bylo uzavřeno.

 

Mariánskolázeňsko hledá nového spolupracovníka

31.01.2013 09:10

Obecně prospěšná společnost Mariánskolázeňsko o.p.s. byla založena Dobrovolným svazkem obcí Mariánskolázeňsko a působí na území vymezeném správními územími obcí Dolní Žandov, Drmoul, Lázně Kynžvart, Stará Voda, Trstěnice, Tři Sekery, Valy, Velká Hleďsebe a Vlkovice. V současné době hledáme pro posílení svého týmu administrativního a organizačního pracovníka/-ci. Inzerát je ke stažení zde (platí do konce února 2013).

Prosíme, netelefonujte nám. Veškeré dotazy zodpovíme e-mailem: marianskolazensko@seznam.czVíce zde: https://www.marianskolazensko.net/news/marianskolazensko-hleda-noveho-spolupracovnika/