Mezinárodní konference v rámci projektu Podpora rozvoje meziobecní spolupráce

03.12.2013 16:18
Zástupce realizačního týmu Dobrovolného svazku obcí Mariánskolázeňsko se zúčastnil mezinárodní konference, pořádané 28. listopadu v Praze v konferenčním sále OK System.  Na programu konference bylo představení Svazu měst a obcí a projektu „Systémová podpora rozvoje meziobecní spolupráce v ČR v rámci území správních obvodů obcí s rozšířenou působností“ (dále jen projekt).
 
Mariánskolázeňsko, dobrovolný svazek obcí, je jedním z prvních smluvních partnerů projektu podpory rozvoje meziobecní spolupráce. Velmi rychle zareagoval na možnost spolupráce se Svazem měst a obcí, která přinese našemu regionu další možnosti jeho rozvoje. Smlouva se Svazem měst a obcí byla podepsána s platností od 1. listopadu 2013.
 
 
Více informací o projektu naleznete na: www.marianskolazensko.org/podpora-meziobecni-spoluprace/