Nucená prostituce, obchod s lidmi a sexuální vykořisťování dětí a mladistvých v česko-německých regionech

11.12.2019 15:47
Vážení a milí,
 
EJF-Akademie für Bildung und internationale Zusammenarbeit ve spolupráci se ZŠ a Rodinným centrem Čtyřlístek z Mariánských Lázní Vás zve na česko-německý seminář, který se bude věnovat závažné problematice nucené prostituce, obchodu s lidmi a komerčního sexuálního zneužívání dětí v německo-českých příhraničních regionech.
Hlavními přednášejícími budou velmi zkušené osoby, a sice jedna paní sociální pracovnice a zdravotní sestra v jedné osobě, autorka knih a vedoucí organizace KARO (Plauen a Cheb) Cathrin Schauer-Kelpin a dlouholetý vyšetřovatel, vrchní komisař a expert EU Manfred Paulus.
 
Bude se jako vždy profesionálně tlumočit, aby mohl každý mluvit a rozumět ve svém mateřském jazyce.
 
Místo konání: Sociální akademie Hotel Dům Silberbach (blízko Selbu)
ZMĚNA Datum konání: 14. - 15. října 2020.
 
Více naleznete zde.