Obce Mariánskolázeňska dokončují projekty za téměř 77 mil. Kč

10.11.2015 09:46

Šest členských obcí dobrovolného svazku obcí Mariánskolázeňsko (Drmoul, Dolní Žandov, Valy, Velká Hleďsebe, Lázně Kynžvart a Stará Voda) v letošním roce dokončuje celkem dvanáct projektů s podporou Regionálního operačního programu Severozápad. Projekty jsou zaměřeny na obnovu místních komunikací a budování zařízení pro volný čas.

Tisková zpráva ke stažení zde.

Více informací včetně fotografií z realizace k jednotlivým projektům naleznete na záložce: Spolupráce na projektech členských obcí, kde jsou projekty zařazeny u obcí, které je realizují: odkaz zde.

Více o informací o projektech, které realizoval svazek jsou zde:

www.marianskolazensko.org/obnova/

www.marianskolazensko.org/vybudovani-a-obnova-zarizeni-pro-volny-cas/