Opravený kostel na Vysoké chystá bohatý program

06.06.2014 09:36

Na podzim roku 2013 se podařilo opravit obvodové zdivo a střešní krytinu na obvodových zdech ruiny kostela ve Vysoké, místní části obce Stará Voda. Chtěli bychom, aby se toto místo stalo místem setkávání obyvatel, turistů, místem pořádání kulturních a sportovních akcí. Připravili jsme pro tento rok několik akcí, na které bychom Vás chtěli pozvat:

 

28. června 2014 - setkání původních i současných obyvatel (bohoslužba, vystoupení folklorního souboru, posezení)

5. července 2014 - cyklovýlet "Přes hranice" (výjezd z Vysoké přes hranice do Neualbenreuthu, návštěva muzea s expozicí Vysoké a Hájů, cesta zpět do Vysoké přes Mohelno)

30. srpna 2014 - večer muzikálových melodií v prostorách ruiny kostela sv. Jana Křtitele, který tvoří krásnou kulisu oblíbeným melodiím

 

Na všechny akce budeme včas rozesílat a publikovat pozvánky a plakátky. Na pořádání akcí spolupracují: Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko, Římskokatolická farnost Mariánské Lázně, obec Stará Voda a obec Markt Neualbenreuth (Bavorsko). 

 

Těšíme se na setkání!