Oslovení cyklistů i necyklistů k vytipování nebezpečných míst na cyklotrasách v regionu Mariánskolázeňska

17.04.2018 19:38
Víte o nějakém místě na cyklotrase, které je špatně sjízdné, nedostatečně značené, trasa nevede ideálně nebo není z různých důvodů bezpečná pro cyklisty? 
Svoje postřehy a připomínky nám můžete zasílat do 30. 6. 2018. A to mailem: marianskolazensko.hlinova@seznam.cz, poštou na adresu: Tři Sekery 157, 354 73 Tři Sekery nebo osobně můžete doručit do kanceláře Mariánskolázeňska nebo na obecní a městské úřady všech členských obcí.  Kontaktovat nás můžete i na tel. č.: 725 052 310 - Michaela Jankovská. 
Do svého ohlášení prosím uveďte cyklotrasu (pokud nevíte číslo, stačí cyklotrasu slovně popsat), bližší specifikaci nebezpečného místa, popř. připojte zákres do mapky. Lze čerpat ze zdroje: www.mapy.cz
 
Více informací o projektu Clara 3, v rámci něhož výzvu realizujeme, naleznete zde.
Celý text oslovení cyklistů i necyklistů naleznete zde.