Písně z hlubin a Workshop se spirituály a gospely

28.08.2018 09:33

Dne 5. - 7. října 2018 pořádá Sociální akademie „Haus Silberbach“  v Silberbachu - Písně z hlubin a  Workshop se spirituály a gospely  se zpěvačkou a sbormistryní Flois Knolle-Hicks.

 

Seminář je určen pro všechny, které baví společný zpěv a které oslovuje myšlenka ekumenismu.  Účastníci a účastnice budou společně zpívat a tímto způsobem se zabývat vírou v osvobození a bojem svého lidu. Přitom mají prožít, jak mezi nimi vzniká společenství a rostoucí solidarita a touha po osvobozování. Díky solidární a velkorysé nabídce organizace Tandem v Plzni (Přátelství přes hranice, paní Michaela Dryjová) to mohou mít účastníci zdarma. Během workshopu budou zasazeny dva stromečky-lípy svobody jako symbol česko-německé vzájemnosti, což umožní projekt Tandemu a České rady pro děti a mládež.  Z české strany pomohou děti ze ZŠ Čtyřlístek z Mariánských Lázní. Tohoto aktu se zúčastní i zástupci města Selb.
 
Více nformací naleznete v přiloženém letáčku zde.