Poslední rok v době udržitelnosti projektu Budování kapacity pro místní rozvoj Velké Hleďsebe

26.07.2016 13:48

Poslední pátý rok v době udržitelnosti – projekt: Budování kapacity pro místní rozvoj Velké Hleďsebe (CZ.1.09/2.1.00/18.00375), jehož nositelem je obec Velká Hleďsebe

 

V rámci realizace projektu Budování kapacity pro místní rozvoj Velké Hleďsebe, který byl ukončen v polovině roku 2011, bylo vytvořeno několik dokumentací a studií na obnovu místních komunikací a veřejných prostranství obce. Projekt se nyní nachází ve stádiu tzv. udržitelnosti (udržitelnost byla poskytovatelem dotace stanovena na období 5 let a září 2016 je stanovené jako poslední sledované období v rámci udržitelnosti projektu). Doba udržitelnosti je v praxi spojena zejména se snahou o maximální využití vzniklé projektové dokumentace zrealizováním naplánovaných aktivit.