Pozvánka na jarní vycházku do okolí Tří Seker

07.04.2014 11:21

Zveme Vás na jarní pěší vycházku, při které Vám blíže představíme okolí obce Tři Sekery - navštívíme obnovené křížky, Tachovskou Huť, Ovčí vrch a haldu. Během procházky uslyšíte zajímavé informace z historie i současnosti Tří Seker. Na závěr vycházky je pro doplnění sil připraveno malé občerstvení.

Tato vycházka se koná v rámci projektu "Vítejte v obci Tři Sekery" realizovaný z prostředků Dispozičního fondu Cíl3 Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Cílem projektu je posilování komunikace a kontaktů mezi příhraničními obcemi České republiky a Bavorska. Partnerem projektu je bavorská obec Mähring, ležící několik málo kilometrů za státní hranicí, a její obyvatelé jsou na nedělní vycházku také pozváni.

 

Těšíme se na Vaši účast !