Pozvánka na koncert „…TAK ŠEL ČAS…“ - CANTILO v.i.p. a Komorní smyčcový orchestr ZUŠ

13.10.2018 11:24
Smíšený pěvecký sbor CANTILO v.i.p. si dovoluje pozvat všechny kamarády, přátele, známé i neznámé posluchače na speciální koncert, který je inspirován oslavami 100. výročí vzniku naší krásné republiky.  Na programu koncertu jsou skladby a písně českých autorů, kteří se proslavili již před vznikem samostatného Československa. A samozřejmě pozornost bude věnována také skladbám, které provázely život Československé republiky od raného období přes kritická válečná léta až k létům poválečným. Koncert připravujeme ve spolupráci s Komorním smyčcovým orchestrem ZUŠ  a koná se v Městském muzeu Mariánské Lázně v neděli 21.10. v 19.00. Uslyšíte skladby Jana Křtitele Vaňhala, Zdeňka Fibicha, Antonína Dvořáka, méně známé české, moravské a slovenské lidové písně, písně K. Hašlera, J. Ježka a písně, které proslavil orchestr R.A. Dvorského. Na koncertě si s účinkujícími budete moci i zazpívat. Prožijeme spolu krásné chvíle s nádhernou českou, moravskou a slovenskou hudbou a zavzpomínáme spolu s nostalgií na to, že „….tak šel čas…“. Takto jsme koncert nazvali. Na všechny posluchače se velice těšíme.