Pozvánka na lednové akce v rámci projektu MAP II

03.01.2020 20:00

Přejeme Vám úspěšný vstup do roku 2020 a dovolujeme si Vám předložit přehled aktivit, které pro Vás realizační tým projektu MAP II připravil na leden 2020.

8. 1. 2020 (středa) – Pracovní skupina Čtenářská gramotnost = jsou zvány členové pracovních skupin a kdykoliv můžete přijít i Vy, rádi Vás uvidíme.

20. 1. 2020 (pondělí) – Pracovní skupina Rovné příležitosti

21. 1. 2020 (úterý) – dopoledne jsme připravili pro vybrané školy, žáky 2. třídy, autorské čtení se spisovatelkou Lenkou Rožnavskou.

21. 1. 2020 (úterý)- Pracovní skupina Matematická gramotnost. Tématem setkání je ABAKU.

22. 1. 2020 (středa) – Zveme Vás i členy pracovní skupiny do PLAS do Muzea stavitelského dědictvím. Jedeme společně autobusem ve 13 hodin od LIDLu. Je to velmi dobrý tip na školní výlet nebo výuku fyziky. Budeme moc rádi, když vyšlete sebe nebo své zástupce, je připravena speciální prohlídka pro Vás pedagogy.  

23. 1. 2020 (čtvrtek) – Workshop pro pedagogy na téma: Aby záda nebolela. Přijďte načerpat energii a nové informace, jak pomoci svému tělu.

27. 1. 2020 (pondělí) – Workshop pro rodiče na téma Školní zralost. Akce je pořádána společně s Pedagogicko psychologickou poradnou a Centrem podpory školám v oblasti společného vzdělávání. Srdečně Vás zveme a prosíme Vás o zveřejnění Pozvánky na informačních nástěnkách pro Vaše rodiče.

29. 1. 2020 (středa) – Pracovní skupina Předškolního vzdělávání – tentokrát se uskuteční v prostorách Mateřské školy Křižíkova. Budeme moc rádi, když se v zúčastníte, budou představeny cvičební prvky pro mateřské školy a budeme mluvit o projektu Společně do školy.

Pozvánky jsou ke stažení zde.