POZVÁNKA: Oslavy sportu Města Lázně Kynžvart s významnými osobnostmi

26.03.2019 12:37

Srdečně zveme širokou veřejnost na velkou sportovní událost, která proběhne v rámci Oslav dne sportu na okrese Cheb pořádanou Sportovní unií Chebska. Akce se uskuteční v nové otevřené sportovní hale Milana Prokeše v Lázních Kynžvart za osobní účasti významných osobností českého a slovenského sportu.

Celého odpoledního programu se zúčastní olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová, držitel zlaté olympijské medaile z roku 1980 a bronzové medaile z ME 1980 Ladislav Vízek, bývalý československý fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z Bělehradu 1976 Antonín Panenka a slovenský fotbalový obránce a později trenér, vítěz ME 1976 Karol Dobiáš.

V rámci programu se na úvod představí jednotlivé oddíly mládeže TJ Sokol Lázně Kynžvart, následně budou předána ocenění za celoživotní přínos pro kynžvartský sport, sportovní program vyvrcholí přátelským fotbalovým utkáním starých gard TJ Sokol L.Kynžvart a TJ Hrozňatov za aktivní účasti Antonína Panenky a Ladislava Vízka. Před večerní zábavou s živou hudbou a grilováním selete proběhne beseda a autogramiáda se všemi přítomnými sportovními osobnostmi.

Přijďte si s námi užít skvělé odpoledne a večer, kdy budete mít jedinečnou příležitost potkat a popovídat si nejen s olympijskými vítězi! Pro Vaše děti to může být skvělá motivace do budoucna! Sport je dřina, ale krásná, a tito lidé nás o tom bezesporu přesvědčí.

Program moderuje místopředseda Českého atletického svazu Jaroslav Přibáň.

Pořadatelem akce je TJ Sokol Lázně Kynžvart ve spolupráci se Sportovní unií Chebska.

Po celou dobu je zajištěno občerstvení.

Vstupné dobrovolné.

Partnery akce je Město Lázně Kynžvart, Golf Club Lázně Kynžvart, EUTIT s.r.o., D-PRODUKT, s.r.o., Ing. Petr Potůček, DOSTA s.r.o.

Kontakt pro další informace: Daniela Radová, 777102332, danus.radova@post.cz