Propojení běžkařských tras Dyleň - Slatina - Mähring

22.01.2016 11:22

Vážení přátelé běžek,

ve spolupráci obcí Stará Voda, Tři Sekery, Mähring se spolkem Život na Dyleň a se záchrannou službou Royal Rangers se podařilo propojit běžkařské trasy v okolí Dyleně, Slatiny a Mähringu.

Uveřejňujeme mapy, podle kterých si můžete naplánovat výlety. Aktualizace tras kolem Dyleně je pravidelně uveřejňována pod odkazem www.zivotnadylen.cz, trasy jsou udržovány pravidelně - kvalita závisí samozřejmě na počasí.

Trasy na Dyleni má na starosti spolek Život na Dyleň, trasy kolem Mähringu až na Slatinu obstarává obec Mähring, propojení tras mezi Slatinou a Dylení a kolem Tří Seker zajišťuje Záchranná služba Royal Rangers.

 

Přejeme krásné zážitky na lyžích.

 

Celková mapa ke stažení zde.

 

Mapa Mähring -Slatina ke stažení zde.