Slatinský běh - I. ročník

08.09.2014 13:41

Mariánskolázeňsko a obec Mähring společně pořádají I. ročník Slatinského běhu. Zveme Vás na přeshraniční běh, jehož start a cíl je na Slatině u altánu (nad Janovským pramenem). Trasa vede na české straně k rybníku na Hamerském potoku pod Slatinou, po signálce zpět k hranici, poté se běží přes hranici na bavorskou stranu - malý okruh po území při hranici a zpět do cíle k altánu na Slatině.

Start závodu je mezi 11 a 12 hodinou (jednotlivci budou startovat po 1 minutě), trasa je dlouhá 5 km. Na trase Vás čekají tři disciplíny: střelba ze vzduchovky, hod granátem a plazení pod hraničními dráty, v cíli pak bude pro sportovce připraveno malé občerstvení.

 

Velmi rádi uvítáme i ty, kteří přijdou fandit - povzbuzení sportovci určitě uvítají!

 

Trasu najdete i na adrese: https://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=164174

Trasa ke stažení

Plakát ke stažení