Slavnost žehnání vína

11.12.2015 16:14

Již malou tradicí se stalo každoroční žehnání vína v prostorách opravené ruiny kostela Sv. Jana Křtitele ve Vysoké, místní části obce Stará Voda. I letis Vás tedy zveme na toto setkání, které se koná v neděli 27. prosince 2015 od 15:00 hodin v kostele ve Vysoké.

Po malé bohoslužbě Vás chceme pozvat na pohoštění - kalíšek dobrého svařeného vína či čaje. Tentokrát bychom chtěli ochutnat poklady z vašich vánočních receptů na cukroví - máte-li chuť, přineste max. 5 kousků vašeho nejoblíbenějšího rodinného cukroví, podělte se s námi o to, co máte vy a vaši nejmilejší nejraději (a v kapse mějte pro jistotu na papírku připravený sepsaný recept). 

Těšíme se na setkání, příjemné rozhovory a poklidnou sváteční atmosféru.

 

Pozvánku ke stažení naleznete zde.