Společná setkávání Dolní Žandov

09.02.2014 17:10
Projekt „Společná setkávání Dolní Žandov“, jehož cílem je spolupráce a kontakty partnerských obcí Dolní Žandov a Nagel (Bavorsko), pokračoval v sobotu 9. února 2014 formou dalšího setkání přátel obou obcí a především příznivců ručních prací, zejména patchworku. Do nově opravených prostor v historickém domě čp. 40 v obci Dolní Žandov přijelo 14 hostů z obce Nagel v čele s panem starostou Theo Bauerem, obec Dolní Žandov byla zastoupena ženami  - členkami Spolku přátel Dolního Žandova a také starostkou obce paní Ing. Eliškou Stránskou. Dále jsme přivítali také milé hosty z obce Velká Hleďsebe – dvě členky ženského klubu patchworku. S organizací tohoto setkání pomáhaly dvě zástupkyně Dobrovolného svazku obcí Mariánskolázeňsko.
 
 
Další informace naleznete na webových stránkách projektu.