Spolupráce na projektu Společná setkávání Dolní Žandov

01.10.2013 16:20

Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko spolupracuje s obcí Dolní Žandov na projektu pod názvem "Společná setkávání Dolní Žandov", podpořeného programem přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika - Svobodný stát Bavorsko 2007-2013, Dispoziční fond.

 

V tomto projektu se jedná hlavně o pokračování spolupráce obcí Dolní Žandov a obce Nagel ze sousedního Bavorska. Spolky těchto obcí se budou v rámci tohoto programu scházet a podíle se na společné výrobě ručních prací. Na programu mají společnou účast na výstavě vánočních výrobků v obci Dolní Žandov a dva workshopy, kde budou členky spolků tvořit rukodělné výrobky převážně v technice patchwork.

Podrobné informace k projektu najdete zde: https://www.marianskolazensko.org/products/nazev-projektu-spolecna-setkavani-dolni-zandov/  

 

  

 

 

    

 

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti

 

Kofinanziert durch die Europäische Union aus dem Europäischen Fonds für regionale Entwicklung
Investition in Ihre Zukunft