Spolupráce na projektu "Společná setkávání Dolní Žandov"

24.03.2014 12:49

Dobrovolný svazek obcí pomáhal s realizací projektu obce Dolní Žandov pod názvem "Společná setkávání Dolní Žandov", podpořený prostředky Evropské Unie, Dispozičním fondem Cíl 3 Česká Republika - Svobodný stát Bavorsko 2007 - 2013. 

Tento projekt posunul přátelské kontakty, navázané mezi obcemi Dolní Žandov a Nagel z Bavorska opět na vyšší úroveň. Během projektu proběhla čtyři setkání, zaměřená na podporu komunikace obyvatel těchto obcí díky tématu ručních prací. Na programu projetku byl kulatý stůl, vánoční setkání a dva workshopy, na kterých hosté obou obcí vyráběli výrobky nejen technikou patchworku.

Projekt podpořil zájem na další spolupráci, nejbližší aktivitou, která se bude konat již mimo projekt, bude letní návštěva žen z Dolního Žandova v obci Nagel.

 

Více informací o projektu naleznete zde.