Technická dokumentace vytvořená v rámci projektu Budování kapacity pro místní rozvoj Mariánskolázeňska byla použita při žádostech o dotaci na rekonstrukce komunikací a související infrastruktury

01.07.2010 00:00

Tři obce sdružené v dobrovolném svazku obcí Mariánskolázeňsko podaly v patnácté výzvě Regionálního operačního programu Severozápad žádosti o dotace na integrované projekty, jejichž největší část tvoří dokumentace pro rekonstrukci místních komunikací, chodníků, parkovišť, která byla vytvořena v rámci projektu Budování kapacity pro místní rozvoj Mariánskolázeňska. Jedná se o další praktické výstupy největšího projektu Svazku. Bylo požádáno o následující projekty:

 

  • Dolní Žandov: Průtah obcí Dolní Žandov (CZ.1.09/2.2.00/29.00697)
  • Lázně Kynžvart: Rozšíření parkovacích míst - Dlouhá a Krátká v Láznich Kynžvart (CZ.1.09/2.2.00/29.00645)
  • Tři Sekery: Stavební úpravy komunikací Tři Sekery - trasy B, C a F (CZ.1.09/2.2.00/29.00668)

Konkurence dalších žadatelů je v této výzvě vysoká. Přesto považují obce za důležité maximálně "zabojovat" o poslední dostupné prostředky Regionálního operačního programu Severozápad pro malé obce do 2000 obyvatel.

 

banner pro příjemce

| www.nuts2severozapad.cz | www.europa.eu |