V. ročník Slatinského běhu

01.10.2018 16:17

V. ročník Slatinského běhu se konal v sobotu 22. 9. 2018. Dle předpovědi počasí jsme byli připraveni na studené a větrné počasí. Což se nakonec potvrdilo, ale určitě jsme všichni uvítali, že se nakonec nepotvrdilo deštivé počasí. I když byla menší účast, než v minulých ročnících, o to víc nás těší, že někteří účastníci se stále vracejí a pochvalují si atmosféru přeshraničního běhu. Celkem startovalo 21 běžců ve třech kategoriích - děti (5 účastníků), ženy (9 účastnic), muži (7 účastníků). Tak jako v minulých ročnících se na startovní čáru postavili i účastníci z německé strany. Trasa pro dospělé měřila 5 km, trasa pro děti byla dlouhá 2,5 km. Na všechny čekalo v cíli zdarma občerstvení v podobě teplých a studených nápojů, výborného štrůdlu a na ohni opečeného špekáčku. Pro vítěze jednotlivých kategorií bylo připraveno slavnostní vyhlášení, kdy všichni běžci obdrželi medaile, diplomy a drobné dárky.

Pro nás, coby pořadatele slatinského běhu, je velkou odměnou slyšet z úst účastníků pozitivní slova na organizaci a atmosféru z uskutečněné akce. To je pro nás náboj do organizování dalšího ročníku. Velké poděkování si zaslouží jako vždy i Záchranná služba Royal Rangers za zdravotnický dohled na trati. Nemalé poděkování patří i zástupcům Obce Stará Voda za pořadatelskou pomoc.
 

Tisková zpráva ke stažení zde.

Více informací o projektu naleznete zde.