Využití informačních technologií ve společnosti v dobách krize a každodennosti

14.05.2021 17:39

Vážení přátelé,

 

dovolte, abychom Vás pozvali na setkání, na němž se budeme věnovat aktuálnímu tématu Využití informačních technologií ve společnosti v dobách krize a každodennosti. Vstoupíme do oblastí: moderní technologie ve výuce • situace COVID a změna vyučovacího procesu • moderní technologie a cestovní ruch, situace způsobená COVID • moderní technologie, inkluze a COVID • moderní technologie a psychosociální krizová pomoc a spolupráce ve virtuálním prostoru.

 

Jako přednášející vystoupí i lidé z našeho regionu.

 

Místo konání: Silberbach u Selbu.

Kdy? 30. září – 1. října 2021.

Vše tlumočeno.

 

Více naleznete v pozvánce a programu zde.

Program konference CZ 

 

Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit na setkání.