Vývoj a implementace ochranných konceptů u sexuálního a tělesného násilí v zařízeních pro pomoc dětem a mladistvým

24.01.2019 08:34

EJF-Akademie pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci zve srdečně všechny zájemce na seminář s názvem Vývoj a implementace konceptů pro ochranu dětí před sexuálním a jiným násilím. Lektorkou bude zkušená, dlouholetá psychoterapeutka a pedagožka z Berlína, která je členkou různých mezinárodních společností a byla i členkou komise pro vyšetřování zneužívání dětí v církvi v Německu. Vše je profesionálně tlumočeno.
 Jak je známo, v posledních letech vyšlo najevo, že jsou děti i v zařízeních pro jejich ochranu vystaveny různým formám násilí. Proto je důležité vyvinout účinné koncepty pro jejich ochranu a rozpoznat, jaké podmínky a struktury mohou možným zásahům pomoci.
Tento mezinárodní seminář se koná ve dnech 12.-13. března 2019 v Domě Sociální akademie Silberbach a nabízí českým účastníkům velkou slevu.
Více sděluje přiložený letáček zde.