Workshop Celostní zdraví - zdravý životní styl

06.03.2019 12:30

EJF-Akademie pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci Vás srdečně spolu s Klubem zdraví Tachov zvou na workshop Celostní zdraví - zdravý životní styl, který je určen lidem v každém věku, jimž není kvalita jejich života lhostejná a kteří chtějí žít zdravě.

Bude z CZ i DE pohledu tématem, co způsobuje naše nemoci a jak jim předcházet.

Bude se konat v Silberbachu ve dnech 12. (od pátku večera) - 14. dubna (do neděle oběda) 2019. Vše bude tlumočeno (Helga Svobodová, Dagmar Christofová) oběma směry.

Pro české účastníky opět dotovaná cena (50 EUR s plnou penzí; poděkování Česko-německému fondu budoucnosti a EJF-Akademii). Děti do 6 let zdarma.

Na programu bude kombinace slova, pohybu a meditace. A kvalitní zdravé stravy... Přednášky, rozhovory budou doplněny i aktivní pohybem v přírodě. Kdo má hůlky na nordic-walking, má si je vzít (není ale podmínkou účasti).

Hlavními průvodci budou Hans Klos, Josef Svoboda a Mirek Bísek.

 

Více informací naleznete v přiloženém letáčku zde.