Zájem dětí ze Základní školy Stará Voda

15.10.2012 16:31

Dne 12. 10. 2012 navštívili manažeři Svazku a paní starostka Eva Procházková děti v Základní škole ve Staré Vodě, aby jim poděkovali za jejich zájem o pořádanou fotografickou soutěž (za soutěžní fotografie získali žáci 1. místo v kategorii A) a také za vybarvení  omalovánky  vyrobené při příležitosti 140. výročí trati Plzeň – Cheb. Omalovánka s motivem vláčku se dětem moc líbila. Rozhodli se, že ji všichni vybarví podle svých představ. Vybarvené mašinky předali paní starostce a požádali ji, aby je doručila Mariánskolázeňsku.

Za tento zájem a zapojení se do uvedených aktivit byly dětem předány sladkosti a několik drobných dárků. Na oplátku nás děti potěšily písničkami za doprovodu klavíru a zobcových flétniček. Vystoupení nás utvrdilo, že i v malotřídce se dá spoustu věcí naučit, a že díky pracovitosti obětavých učitelů se dětem dostává velké péče při povinné i nepovinné školní činnosti.

Těšíme se na další setkání ať už při hudebních vystoupeních nebo při různých soutěžích, které Svazek připravuje.