Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Mariánskolázeňsko
Tři Sekery

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Tisková zpráva k obdrženému ocenění za podporu integrace

Tisková zpráva k obdrženému ocenění za podporu integrace

Ocenění MV ČR

Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko získal ocenění od Ministerstva vnitra ČR a úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky za podporu integrace na municipální úrovni. Toto ocenění nám bylo doručeno minulý týden a moc za něj děkujeme. 

V předešlých dvou letech náš svazek reagoval na potřeby ukrajinských uprchlíků, kteří do našeho regionu přicházeli a využili jsme nabízených podpor ze strany státu. Podařilo se nám zrealizovat tři projekty MV ČR a MŠMT:

1) MV ČR - Projekty obcí na podporu integrace držitelů dočasné ochrany na lokální úrovni v roce 2023 (více informací o projektu na našem webu: projekty/projekty-svazku-marianskolazensko/mv-cr-projekty-obci-na-podporu-integrace-drzitelu-docasne-ochrany-na-lokalni-urovni-v-roce-2022-2023-a-2024/

2) MV ČR - Projekty obcí na podporu integrace držitelů dočasné ochrany na lokální úrovni v roce 2022 (v roce 2022 do projektu zapojena i nezisková organizace Kotec, o. p. s.) 

3) MŠMT ČR - Adaptační skupiny pro děti cizince migrující z Ukrajiny 2022 (více informací o projektu na našem webu: projekty/projekty-svazku-marianskolazensko/msmt/msmt-adaptacni-skupiny-pro-deti-cizince-migrujici-z-ukrajiny-2022/

 

 

 

 

 

 

Přílohy

Tisková zpráva

tiskova_zprava_oceneni_od_MVCR_v01.doc
Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 60 kB

Publicita