Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Mariánskolázeňsko
Tři Sekery

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Delegace zemského okresu Bayreuth na Mariánskolázeňsku

Delegace z Bayreuthu

Diskuse o budoucích projektových záměrech

 

Delegace zemského okresu Bayreuth na Mariánskolázeňsku

Diskuse o budoucích projektových záměrech

Partnerství mezi okresem Bayreuth a mikroregionem Mariánské Lázně úspěšně probíhá od léta 2022. Obě strany by chtěly společně pokročit zejména v oblastech mobility, kultury, vzdělávání, regionálních produktů a cestovního ruchu.

Z tohoto důvodu se v Mariánských Lázních uskutečnilo výměnné setkání zástupců Regionální rozvojové agentury okresu Bayreuth a delegace Dobrovolného svazku obcí Mariánskolázeňsko. Účastníci si pochvalovali pozitivní atmosféru při diskusi o budoucích projektových záměrech a těší se na další měsíce, v nichž se spolupráce mezi oběma regiony ještě více prohloubí.

Bylo představeno několik témat spolupráce a projektových záměrů v různých oblastech – kultura, sport, veřejná správa. Za všechny je možné jmenovat například společný den hudebních škol, fotografickou soutěž, fotbalový turnaj starostů, mobilitu, výměnu zkušeností v oblasti krizového managementu, ochrany životního prostředí, humanitární pomoci a podobně.

Obr.: Delegace okresu ve složení (zprava vpředu) regionální manažerka Christina Fehmel, vedoucí regionálního rozvoje Detlev Schmidt a Brigida Janner-Acero, kulturní referentka okresu Bayreuth, diskutují o budoucích projektových záměrech s (zleva vpředu) Josefem Švajglem, Danielou Morávkovou a Jaroslavou Peteříkovou.

Delegace z Bayreuthu

Tisková zpráva v CZ ke stažení zde.

Tisková zpráva v DE ke stažení zde. 

Přílohy

tiskova_zprava_setkání _Bayreuth_v_ML.pdf

tiskova_zprava_setkání _Bayreuth_v_ML.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 519,15 kB

tiskova_zprava_setkani_Bayreuth_v_ML_DE.pdf

tiskova_zprava_setkani_Bayreuth_v_ML_DE.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,03 MB

Publicita